Menu

DOBRE WIDZENIE


Wzrok to nasz najważniejszy zmysł. Musimy się o niego troszczyć aby nigdy nas nie zawiódł, bo od jego funkcjonowania może zależeć nasze samopoczucie, wyniki w nauce i pracy, a czasem nawet życie. Znamy tragiczne statystyki dotyczące wypadków drogowych. Części z nich prawdopodobnie można byłoby uniknąć gdybyśmy wszyscy poddawali się regularnym badaniom wzroku i mieli prawidłowo skorygowane wady wzroku.

Niestety nie wszyscy poddajemy się badaniom, bo nawet poważnie rozwinięte wady i schorzenia oczu bardzo często nie bolą. Wady wzroku są często dość dobrze kompensowane przez zwiększony wysiłek naszego mózgu, ale kosztem obniżonej zdolności do wyraźnego widzenia, nauki, koncentracji, szybszego męczenia się i bólu głowy. Choroby oczu takie jak zaćma czy jaskra, latami rozwijają się wyraźnych objawów. Dlatego tak ważne są regularne wizyty u specjalisty w celu wczesnego wykrycia problemu i zastosowania odpowiedniej korekcji lub leczenia.

Okulistyka, optometria i optyka to zaawansowane dziedziny wiedzy zajmujące się naszym wzrokiem. Zwieńczeniem Twojej wizyty w naszym zakładzie, ale też wierzchołkiem niewidocznej na powierzchni góry lodowej, będą dobrze dobrane do Twojej wady i stylu życia okulary lub soczewki kontaktowe. Pod niewidoczną powierzchnią znajdują się lata doświadczeń i wiedza naszych specjalistów: lekarzy okulistów, optometrystów i optyków, którzy wspólnie pracują na Twoje bezpieczeństwo i dobre widzenie.

Po profesjonalnym badaniu i określeniu wady wzroku przychodzi czas na dobór bezpiecznego produktu. Bezpieczne produkty optyczne (okulary i soczewki kontaktowe) muszą pochodzić od autoryzowanego producenta i spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich porad aby użytkowanie np. soczewek kontaktowych było wygodne i bezpieczne.

Nasza firma zapewnia swoim stałym klientom unikalną usługę DOSTAWA DO DOMU. Zakupy przez nasz serwis są najbezpieczniejszą formą zamawiania soczewek kontaktowych w Internecie ponieważ masz gwarancję, że produkty są oryginalne, więc nie istnieje ryzyko kupienia podróbek i problemów dla oczu. Ważne jest również to, że cały czas pozostajesz klientem naszego zakładu optycznego i każdym momencie możesz skorzystać z specjalistycznej porady specjalisty oraz cieszyć się statusem ważnego klienta.

Klikając na zakładki po lewej stronie, znajdziesz jeszcze wiele przydatnych informacji o oczach, wadach wzroku i metodach ich korekcji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania...

Wzrok
Pomoc